Herculesi i Samsung n T-Mobile?

Shko posht

Super Herculesi i Samsung n T-Mobile?

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 11, 2011 1:08 pm


Lajmi i fundit q sht dgjuar pr modelin e ri t telefonit t menur t Samsung, Hercules, ishte gjat muajit maj, ndrsa tani thuhet se Hercules do t ofrohet nga operatori mobil T-Mobile n shtator t ktij viti.
T paktn, kshtu thuhet sipas nj raporti, ndrsa ky model sht n thelb versioni i personalizuar i T-Mobile i Samsung Galaxy S II.

Sipas TMO, Samsung Hercules posedon ekran t ndjeshm n prekje me 4,5 in me teknologjin Super AMOLED Plus, rezolucion prej 480 x 800 piksel, Android 2.3 dhe mundsi t pagesave me NFC.

Specifikat tjera t Hercules prfshijn HSPA +, 1GB RAM, procesor Qualcomm dual core me 1.2GHz APQ8060, 16GB hapsir t brendshme pr ruajtjen e t dhnave, si dhe portin pr microSD kartel.

Me sa duket Hercules do t posedoj edhe nj aparat fotografik me 8 mega-piksel, i cili ofron mundsi incizimi n t videove n formatin HD me 1080p, ndrsa detaje rreth minimit potencial t ktij modeli t ri nuk ka ende.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi