Zhytsit pan mbi 100 trupa n anijen e fundosur

Shko posht

Super Zhytsit pan mbi 100 trupa n anijen e fundosur

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 11, 2011 1:18 pm


Zhytsit q po krkojn mbetjet e anijes n lumin Vollga t Rusis, than se kan par m shum se 100 trupa t bllokuar brenda anijes turistike, nga e cila nxorn sot n mngjes tet trupa.
Rreth 30 fmij, jan n mesin e atyre q dyshohet se jan bllokuar brenda anijes, n kohn kur ajo u fundos, raportojn mediat.

T mbijetuarit thon se fmijt ishin mbledhur t luajn n nj dhom t anijes, disa minuta para se ajo t fundosej.

Tetdhjet njerz jan shptuar, pasi q kishin qndruar m shum se nj or n uj. Ata jan hedhur nga anija, e cila u fundos t dieln.

Shkaktari i fundosjes sht ende duke u hetuar. Koha e keqe, dshtimi mekanik dhe vjetrsia e anijes, por edhe mbingarkesa jan cituar si arsye t mundshme t fundosjes s anijes.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi