Aterim i detyruar n Siberi, 5 t vdekur

Shko posht

Super Aterim i detyruar n Siberi, 5 t vdekur

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 11, 2011 1:19 pm


Pes persona kan vdekur dhe katr jan lnduar rnd, pasi q nj aeroplan rus u prplas gjat nj aterimi t detyruar n nj lum n Siberi.
Komiteti rus pr Hetime tha se 33 njerz ishin n bord t aeroplanit, kur ai u prpoq t ateronte n lumin Ob, 2500 kilometra n veri-lindje t Mosks.

Aeroplani raportohet se tentoi t bnte ulje t detyruar pr shkak t zjarrit n njrin nga motort e tij.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi