Bleona: Njerzit nuk jan normal

Shko posht

Super Bleona: Njerzit nuk jan normal

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 1:32 pmBleona Qereti, e cila kto dit ka marr kritika dhe ofendime pasi gjat nj interviste te dhn para disa ditsh n nj stacion mode n Amerik, kishte refuzuar t thot faleminderit n shqip, ka reaguar n Twitter-in e saj personal duke thn se njerzit nuk jan normal.
[Njerzit q reaguan] nuk jan normal. Do t dal me flamur shqiptar n sken, n mundsin e par q do t kem, ka shkruar Bleona n rrjetin social.

Kngtarja nga Shqipria, e cila qe nj koh t gjat sht duke qndruar n Amerik duke bashkpunuar me njrin ndr producentt m famshm atje, Timberland, s shpejti pritet t publikoj edhe kngn e saj m t re n gjuhn angleze.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Bleona: Njerzit nuk jan normal

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 11, 2011 1:44 pm

Shpejt koke pendu.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi