Adelina: U shpalla m hot pa qen askund

Shko posht

Super Adelina: U shpalla m hot pa qen askund

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 1:34 pmAdelina Ismajli, e cila prej disa kohsh i sht futur seriozisht puns pr t deprtuar me sukses n tregun ndrkombtar, sht shpallur kto dit kngtarja m hot n trojet shqiptare, raporton Standard.
Kjo ver ka nisur shum mir pr mua sepse jam shpallur kngtarja m hot pa qen n trojet shqiptare, pa u zhveshur me bikini npr klipe, ka thn Adelina.

Kngtarja kosovare, e cila sht duke jetuar momentalisht n Zvicrs dhe Franc, s shpejti pritet ti kthehet skens me an t koncerteve verore.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi