Arta Bajrami - nj kng pr vajzn e saj

Shko posht

Super Arta Bajrami - nj kng pr vajzn e saj

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 1:35 pmArta Bajrami rikthehet n skenn e muziks me albumin e saj m t ri, i cili do t prshij edhe nj kng kushtuar vajzs s saj, Viktoria.
Albumi i ri i Arts titullohet Exotic dhe prmban 11 kng t reja dhe njra prej tyre, ajo e dedikuar pr m t dashurn e saj, titullohet Pr ty Viktoria.

Knga titullohet Pr ty Viktoria. Mund t them sinqerisht se kjo sht knga m e mir q e kam pasur deri m tani n karriern time dhe kjo gj m bn t ndjehem e lumtur, sht shprehur Arta.

Albumi i saj do t ket kng t zhanreve folk, moderne, balada, RNB, dance e elektro. Prve albumit, ajo s shpejti pritet t vij edhe me dy klipe t reja.

Klipin e par do ta xhiroj tani dhe do t jet i nj knge ritmike. Ndrsa klipi i dyt do t lansohet pak m von dhe do t jet nj kng balad. Por e veanta e ktij albumi sht prezantimi im, veanrisht pamja e jashtme, pasi jam munduar t dukem sa m bukur. T veant kt album e bjn edhe kngt, ku jemi prpjekur t punojm mjaft shum n to, ka thn Arta.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi