Rihanna, fytyra e re e Armanit

Shko posht

Super Rihanna, fytyra e re e Armanit

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 12, 2011 7:06 amRihanna sht br fytyra e re e veshjeve t brendshme Emporio Armani dhe t Armani Jeans.
Krijuesja e hitit California King Bed ka nnshkruar me shtpin italiane t mdos pr t marr pjes n dy fushatat e lartprmendura, t cilat m par kan pasur pr protagonist emra si David dhe Victoria Beckham, Cristiano Ronaldo dhe Megan Fox.

M hert Rihanna kishte nnshkruar pr brendin e njohur kozmetik Nivea, t cilit i ka ndihmuar n festimin e 100 vjetorit t themelimit t kompanis.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi