Gjrat q na nervozojn n pushime

Shko posht

Super Gjrat q na nervozojn n pushime

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 12, 2011 7:09 amKrahas gjrave t bukura q prjetojm gjat shkuarjes n pushim, ekzistojn edhe nj numr i madh voglsirash q na nervozojn shum.
Nj hulumtim i realizuar n Britani t Madhe ka treguar se pushuesit m s shumti nervozohen kur vonohet aeroplani (apo automjeti) me t cilin do t udhtojn.

N vendin e dyt t gjrave m t urryera te udhtimi sht paketimi, q pasohet me shkuarjen n hotel dhe shqetsimin nse keni marr gjithka me vete (sidomos dokumentet).

T anketuarit n vendin e pest e kan vendosur humbjen e bagazhit, ndrsa m pas vjen krevati jo komod.

N vendin e shtat vjen bezdisja nga pushuesit tjer, n vend t tet sht shiu, n vend t nnt renditet dielli i fort q doemos duhet t lyhen me krem pr rrezitje.

Nga gjrat e urryera sht edhe rra n ushqim, pastaj njerzit q nuk shikojn ku po ecin, grumbujt e njerzve, tollovit etj.

Ekspertt thon se njerzit gjat gjith vitit kursejn pr tu relaksuar n pushime, prandaj nuk sht udi q ata bhen nervoz kur u ndodhin gjra t tilla t pakndshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi