MC Kresha dhe Lyrical Son psojn aksident trafiku?

Shko posht

Super MC Kresha dhe Lyrical Son psojn aksident trafiku?

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 13, 2011 6:45 amMC Kresha dhe Lyrical Son s bashku me DJ DritOn kan psuar nj aksident automobilistik, raporton portali Qendra.info
Dy repert ktheheshin nga Ulqini ku ishin pr disa koncerte, dhe gjat rrugs kan psuar nj aksident t leht.

Msohet se asnjri nga ta nuk ishte duke vozitur n momentin e aksidentit, por nj shoqrues i tyre. Megjithat t gjith udhtart e gjendur n automjet jan jasht rrezikut pr jet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: MC Kresha dhe Lyrical Son psojn aksident trafiku?

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jul 13, 2011 8:55 am

imsorry:

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi