Agnesa dhe Simone ruajn kontaktin

Shko posht

Super Agnesa dhe Simone ruajn kontaktin

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 13, 2011 6:46 amGjat spektaklit Dancing with the Stars u spekulua vazhdimisht pr nj lidhje mes bukuroshes kosovare, Agnesa Vuthaj dhe partnerit t saj n Simone Pigliacelli.
Derisa missi i dikurshm kishte mohuar gjithka duke thn se preferonte q partneri i saj i jets t jet shqiptar, italiani Simone ishte gjithmon i hapur pr ndrtimin e nj lidhjeje me Angesn.

Sido q t jet, spektakli mori fund me t cilin pritej t prfundonin edhe thashethemet, por kshtu nuk ndodhi. Njoftohet se dyshja vazhdon ti ruaj raportet duke kontaktuar prmes telefonit.

Faqet e thashethemeve shkojn aq larg duke pohuar se ata flasin do dit n telefon, ndrkoh q Simone ka paralajmruar se do ta vizitoj Shqiprin n muajin e ardhshm.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi