Lopez dėshiron tė bėhet presidente e ShBA-sė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Lopez dėshiron tė bėhet presidente e ShBA-sė

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 13, 2011 6:48 amJennifer Lopez ka folur mė parė pėr fėmijėrinė dhe dashuritė e para tė saj.

Ajo theksoi se nėna gjithmonė e ka mbėshtetur dhe e ka ndjekur nė angazhimet e para tė mėdha. Lopez ka theksuar se fama nuk zgjatė pėrgjithmonė.

“Jam shumė romantike dhe qysh nė shkollė tė mesme kam pasur lidhje serioze, por e sakrifikova pėr shkak tė karrierės. Ishte e vėshtirė, pasi nuk mundem pa dashuri”, ka zbuluar Lopez.

Ajo ka shtuar se beson qė gjithēka nuk mund tė kufizohet, transmetojnė mediet amerikane.

“Pse njė ditė tė mos jem presidente e ShBA-sė. Do tė isha fantastike dhe e drejtė”, ka pėrfunduar Jennifer.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi