Lady Gaga shpallet qytetare nderi

Shko posht

Super Lady Gaga shpallet qytetare nderi

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 13, 2011 6:49 amKngtarja e njohur amerikane, Lady Gaga, sht shpallur qytetare nderi e Sydneyt pr shkak t mbshtetjes s palkundur pr iftet homoseksuale.

mimi kngtares s njohur iu dha n Sydney, ku do t mbaj edhe nj koncert t vogl pr vetm 1 mij fansa n bashkin e qytetit.

Kryebashkiakja e Sydneyt, Clover Moore, ka deklaruar pr media se Lady Gaga ka prdor fuqin e personit dhe yllit t famshm pr t trhequr vmendjen e bots pr problemet e homoseksualve dhe paragjykimet q ekzistojn.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi