Bleona: Jam krenare q jam shqiptare

Shko posht

Super Bleona: Jam krenare q jam shqiptare

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 13, 2011 7:07 amKngtarja e njohur e estrads shqiptare, Bleona Qereti, e cila s fundmi sht br mjaft e prfolur n mediat roz dhe mjaft e kritikuar nga opinioni shqiptar pr hezitimin e saj pr t folur shqip kur i krkoi nj moderator i nj televizioni amerikan, tani po mundohet ta ndreq imazhin e saj para adhuruesve shqipetar.

Pas porosis s saj n rrjetin social Twitter, Bleona ka lansuar nj porosi edhe n rrjetin Facebook.

Derisa n Twiter Bleona kishte reaguar ashpr ndaj fyerjeve dhe sharjeve q ishin br n drejtim t saj, duke thn se njerzit nuk jan normal dhe n mundsin e par q do ti ipet do t dal n sken me flamurin shqiptar, tani ajo n FB thot se do t jap nj intervist n shqip pr nj televizion amerikan.E shikoj q ka komente q un nuk kam folur shqip n intervist ! Ajo q un po bj sht, po pres momentin q mediat amerikane do t m kushtojn vmendjen e duhur! Un po e ruaj mblsirn pr n fund! Dhe n momentin e par q do t kem nj intervist n Us National TV ather e gjith intervsta do t jet n shqip ! Dhe ajo dit do t jet shum afr. Un jam krenare q jam shqiptare dhe krenare pr gjakun q rjedh n venat e mia! ka shkruar n profilin e saj n FB Bleona.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi