Drenusha nuk preferon yjet e skens

Shko posht

Super Drenusha nuk preferon yjet e skens

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 13, 2011 9:04 amDrenusha Latifi duket se nuk preferon yjet e skens, por mbase ata t prapaskens.
Gjat nj interviste t dhn pr Kosva Sot, kngtarja seksi sht pyetur se me cilin nga yjet e estrads do t dshironte t kaloj pushimet.

Me asnjrin, ka qen prgjigja e Drenushs.

Bukuroshja kosovare s fundi sht aktuale n sken me kngn e re Me pasoja dashurie, kng me t ciln u paraqit n festivalin elsi muzikor 2011 dhe ku fitoi mimin Best Female.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi