Lady Gagan e gjuajn me vez n Australi

Shko posht

Super Lady Gagan e gjuajn me vez n Australi

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 13, 2011 5:16 pmKngtaren amerikane, Lady Gaga, e kan gjuajtur me vez n nj klub nate n Sydney.

Kngtarja vendosi t knaqej me jetn e nats n Sydney, duke vizituar disa klube t homoseksualve. T gjith ishin t entuziazmuar me paraqitjen e saj, brohoritn emrin e saj, u prpoqn ta prekin, dhe kur u prpoq t largohej nga klubi Arq, mbi t u hodhn projektila t shumt.

Gaga mbeti e qet dhe nuk hoqi buzqeshjen, derisa me prcjellje doli nga klubi, para t cilit e priste limuzina.

Para dy muajve n nj koncert n Sydney, edhe Justin Bieberin e gjuajtn me vez.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi