Afėrdita: Ende asgjė pėr martesė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Afėrdita: Ende asgjė pėr martesė

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 13, 2011 5:17 pmAfėrdita Dreshaj thotė se lidhja e saj me Shpat Kasapin ėshtė e mrekullueshme, por shton se ata ende nuk kanė vendosur kur do tė zyrtarizojnė atė me martesė.
“Jemi tė dashuruar, kemi marrėveshje perfekte. Pėr martesė akoma nuk kemi vendosur, kemi kohė”, ka pohuar bukuroshja.

Afėrdita, e cila kohėve tė fundit ka qėndruar shumė nė Tiranė, ka thėnė se do tė dėshironte tė jetojė atje.

“E dashuroj Tiranėn. Dua tė jetoj kėtu. Kėtė ja kam kėrkuar Shpatit”,ka thėnė ajo.

Kėngėtarja dhe modelja shqiptare na Mali i Zi, ėshtė e zgjedhur ta pėrfaqėsojė Kosovėn nė “Miss Universe”.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi