Jonida, nga trishtimi n hare

Shko posht

Super Jonida, nga trishtimi n hare

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 6:45 am- Kngtarja e njohur Jonida Maliqi prgatit nj befasi verore pr fansat e saj - nj kng t hareshme t titulluar Fantastik. Klipi i dedikohet nj gjendjeje fantastike shpirtrore, nj lumturie me shkak, e realizuar nprmjet ritmit dance, veshjeve gjith stil e ngjyra dhe fytyrs s qeshur t Jonids.

Jonida vjen kshtu me nj ndryshim t bukur nga knga e sezonit t kaluar, balada me titull Nj or m shum, pr t prezantuar profilin e saj t lumtur. Ndrkoh q n at klip shfaqej n nj sken teatri, ku performonte pa lvizur dhe e pushtuar nga notat e trishtimit, n kt kng ajo shprthen n hare, duke transmetuar ndjesin e vrtet t jets s saj n kto momente.

N klipin tim t ri do ju transmetoj me shum spontanitet harmonin shpirtrore q ndjej un n vetvete, ka deklaruar Jonida pr shtypin roz shqiptar.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi