Edona Llalloshi lind vajzn, Doa

Shko posht

Super Edona Llalloshi lind vajzn, Doa

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 4:00 pmEdona Llalloshi sot ka sjell n jet fmijn e saj t par - nj vajz, e cila do t quhet Doa.
Kngtarja kosovare dhe vajza e saj thuhet t jen n gjendje t mir shndetsore.

Familjart e Edons kan treguar pr Telegrafi.com se voglushja do t emrohet Doa.

Edona Llalloshi sht e martuar me Gazmend Fejzullahun, nj biznesmen nga Peja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Edona Llalloshi lind vajzn, Doa

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jul 14, 2011 4:02 pm

hajdde edon me ymer e ishalla ika mamit me kendu per kete popull :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi