Tuna sot feston t 26-tat

Shko posht

Super Tuna sot feston t 26-tat

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 4:01 pmAltuna Sejdiu feston sot ditlindjen e saj t 26-t.
Kngtarja sht lindur m 14 korrik t vitit 1985 n Shkup t Maqedonis.

Altuna, e cila njihet si Tuna, kryesisht bn muzik t zhanrit R&B. Ajo pati filluar karriern e saj muzikore q nga mosha 15 vjeare dhe knga e saj e fundit e publikuar ishte Dyshemeja.

Kt vit Tuna u nda nga ish-bashkshorti Rilind Reka, pas nj viti s bashku dhe disa muaj mosmarrveshje.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi