Argjentina plqen ngjyrat e ndezura

Shko posht

Super Argjentina plqen ngjyrat e ndezura

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 4:01 pmArgjentina Ramosaj, gjat nj interviste t dhn pr mediat shqiptare, ka folur pr modn dhe ngjyrat q ajo preferon.
Kngtarja ka treguar se sht simpatizuese e madhe e aksesorve, ndrsa i kushton shum rndsi antave dhe kpucve.

Ngjyrat e ndezura jan shum n mode kt ver dhe m plqejn shum. Mirpo n dollapin tim ka shum ngjyra kafe, jeshile dhe blu , ka thn ajo.

Nga disenjatort e preferuar veon Gucci, Alexander McQueen dhe Balenciaga, por edhe firmat m modeste si jan Gizia, Karen Millen dhe Zara.

E kur bhet fjal pr aksesort, Argjentina sht shprehur me shum admirim pr to pasi, sipas saj, ato jan nj prej gjrave m sensuale dhe domethnse pr seciln femr bashkkohore.

Aksesort i preferoj shum dhe nj nga aksesort q i prdor m shum dhe nuk bj dot pa to jan syzet e diellit. Ndrsa i kushtoj rndsi dy elementeve q e bjn nj femr t ndihet m seksi shpirtrisht, anta dhe kpuct. Kam aq shum kpuc dhe anta sa q zn nj hapsir goxha t madhe n dollapin tim. Kam po thuajse do ngjyr dhe dizajn, jan thjesht gjra t cilat prdoren do dit, ka prfunduar kngtarja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi