Kaltrina: Dritoni sht i veant

Shko posht

Super Kaltrina: Dritoni sht i veant

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 4:03 pmKaltrina Selimi, e cila ka koh q sht e fejuar me Dritonin, gjat nj interviste pr Telegrafi sht shprehur se i fejuari i saj sht m i veanti nga t gjith meshkujt tjer.
Prderisa sht me mua, mendoj q sht m i veanti nga meshkujt e tjer. Vlersoj shum gjra tek ai, ndr t tjera respektin dhe kujdesin q ka ndaj meje, ka thn Kaltrina.

I fejuari i Kaltrins jeton dhe vepron n Londr ku menaxhon nj restorant dhe sht kontabilist i diplomuar. Ajo ka treguar se prve kujdesit q kan pr njri tjetrin, ifti ka edhe grindje edhe pse ato jan shum t rralla.

Znkat tona jan t rralla, por edhe kur zihemi gjithmon bhet fjal pr imtsia, ka thn kngtarja.

Kaltrina ka rrfyer se pavarsisht angazhimit t saj n karrier ajo i jep shum hapsir edhe jets private.

Dihet q ne artistt kemi m pak koh pr jet private, mirpo un maksimalisht i jap rndsi dhe i l vetes hapsir pr ta shijuar , ka pohuar ajo.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi