Aurela Gae do t sjell n jet nj vajz

Shko posht

Super Aurela Gae do t sjell n jet nj vajz

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 4:06 pmLajmi pr shtatznin e kngtares Aurela Gae ishte nj surpriz e bukur pr t gjith fansat dhe adhuruesit e saj t zjarrt. Ndrsa, n faqet e medieve t shkruara komentohej performanca e Aurels n Festivalin Evropian, nj nga t prditshmet shqiptare zbulon lajmin pr shtatznin e kngtares s famshme. Edhe vet ajo, m pas erdhi me nj deklarat pr fansat n rrjetin social m t klikuar n bot, duke shprehur gzimin pr embrionin q rritej brenda saj. Partneri i Aurels mban emrin Skerdi dhe sht krahu i djatht i kngtares n do siprmarrje t saj. Gjinia e fmijs sht zbuluar: kngtarja Gae do t sjell n jet nj vajz. Emrin e saj e ka menduar, por nuk dshiron t zbuloj asgj. Aktualisht, Aurela ka vendosur ti prkushtohet trsisht ksaj fmije, ndonse do ta shohim t angazhuar her pas here me koncerte, transmeton Gazeta Shqiptare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi