Soni Malaj shtatzėnė

Shko poshtė

Super Soni Malaj shtatzėnė

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 4:07 pm
Pėr kėngėtaren Soni Malaj, tė cilėn prej kohėsh nuk e shohim mė nė rrugėt e Tiranės aq dendur, shtatzėnia ėshtė stina mė e bukur nė jetėn e saj. Pavarėsisht sikleteve qė janė tė pranishme edhe tek ajo, si te ēdo grua tjetėr, Soni pohon se ndihet e lumtur pėr atė ēka Zoti i solli. “Me thėnė tė drejtėn, barku akoma s’po duket edhe pse po hyj nė muajin e katėrt, siē duket ngaqė s’kam pasur fare dhe prej palestrės intensive qė kam bėrė duket njė bark mė se normal”, ka treguar pėr “Gazetėn Shqiptare” kėngėtarja e suksesshme e trojeve shqiptare.“Unė jam nė mbikėqyrje intensive nga mjekėt kėtu nė Spanjė, pasi kėtu ekziston njė program i veēantė pėr gratė shtatzėna, ku tė bėjnė tė gjitha analizat e mundshme, tė vėnė nė dispozicion mjekun e familjes, madje edhe psikolog”, vijon mė tej Soni, e cila siē dihet tanimė prej njė viti jeton nė Spanjė sė bashku me bashkėshortin Mirko. Gjinia e bebes ėshtė ende e pazbuluar.

Ndėrkohė, sa i pėrket karrierės muzikore nga kėngėtarja pritet shumė shpejt lansimi i kėngės sė re, tė shkėputur nga albumi i fundit “Unik”, qė quhet “Nėn lėkurėn tėnde”. Albumi ka pasur njė sukses tė paparė dhe kėnga pritet qė tė kthehet nė njė hit veror.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi