Lady Gaga kėndon nė karrocė tė invalidėve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Lady Gaga kėndon nė karrocė tė invalidėve

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 4:08 pmKėngėtarja kontroverse amerikane, Lady Gaga, sipas shumė personave e teproi kur nė koncertin nė Sydney u paraqit nė karrocė tė invalidėve.

Me vello tė zezė dhe kostum tė sirenės, Gaga kėndoi kėngėn "You and I", transmetojnė agjencitė.

Ēėshtja qė shtrohet tani ėshtė se cili do tė jetė reagimi i njerėzve me aftėsi tė kufizuara pas kėsaj performance, por duket se Lady Gaga nuk zgjedh mėnyrėn pėr tė bėrė shaka.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi