Kinezi q 42 vjet pi 3.5 litra benzin n dit

Shko posht

Super Kinezi q 42 vjet pi 3.5 litra benzin n dit

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 14, 2011 4:23 pm
Kinezi Chen Dejun (71) nga Shuijiang pi 3.5 litra benzin do dit kundr dhimbjeve q 42 vjet. Beson se kjo i ndihmon. Me pirjen e benzins nisi m 1969.

Chen thot se sht vshtir pr t llogaritur sesa benzin ka pir pr 42 vjet, por vlerson se rreth 1.5 ton. Gruaja e Chenit, Yuan Hibi dhe tre djemt e tij, jan prpjekur gjat q tia heqin kt ves, por vetm jan grindur. Para tet vjetve Chen u shprngul n nj kolibe n kodr pr t qen i vetm, transmeton Whatsonxiamen.com.

Mjekt nga spitali lokal thon se Chen nuk ka probleme t mdha shndetsore, por vetm shenja t emfazs s mushkrive. I kan ofruar kontroll falas, por ai refuzon t kontrollohet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi