E bindur se mund ta kthej n form Messin (Video)

Shko posht

Super E bindur se mund ta kthej n form Messin (Video)

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 5:17 amSeks bomba nga Argjentina thot se ka ila pr t kthyer Lionel Messin n form n Copa Amerika, ku kombtarja Argjentinase dy ndeshjet e para mezi mori dy barazime, por e fitoi bindshm ndeshjen e tret.

Supermodelja argjentinase, Andrea Rincon ka njoftuar opinionin argjentinas se ajo ka ilain pr pleshtin.

Ju njoftoj juve t shqetsuarave pr kombtaren dhe pr Messn dhe trajnerin Sergio Batista se vetm un mund ta kthej Messin n form pr 6 minuta, ka deklaruar Andrea.

Un mund ta bj q Messi t luaj ndeshje t mir. Ka qen me mua n ndeshjen kundr Spanjs, ku fituam. M ka thn se un i sjell fat. Ather kemi qndruar bashk vetm 6 minuta, ka thn modelja.

Opinioni i gjer argjentinas dhe fansat e kombtares e kan bombarduar trajnerin Sergio Batista q ti lejoj modeles t merret pak me Messin.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi