Beyonce shpenzoi 10 mijё euro pёr 90 minuta

Shko posht

Super Beyonce shpenzoi 10 mijё euro pёr 90 minuta

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 5:19 am
Sa mendoni qё mund tё shpenzohet pёr 90 minuta shopping? Plot 9 mijё funte, ose 10 mijё euro.

Tё paktёn kjo ёshtё shuma qё Beyonce mund tё shpenzojё Menjёherё si ka zbarkuar nё Oxford Street, ka shpenzuar 4 mijё funte tek linja TopShop, pёr tё kaluar pastaj tek Selfridges me 5 mijё funte tё tjera.

Blerja e saj ka qenё njёsoj me skenёn e Julia Robertsit nё filmin Pretty Woman. Tё gjithё kanё ngelur gojёhapur nga shpejtёsia e Beyonces pёr zgjedhjen e veshjeve. Dhe, kur mbёrriti nё sektorin e kёpucёve u bё akoma mё e shpejtё nё zgjedhje, ka konfirmuar njё nga burimet, transmeton Lajmeshqip.com.

Beyonce njihet pёr dёshirёn e saj tё luksit._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi