Michelle Obama, ēfarė prek e shndėrron nė ar

Shko poshtė

Super Michelle Obama, ēfarė prek e shndėrron nė ar

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 5:24 amMe ngritjen dhe suksesin e karrierės politike tė burrit tė saj, Barack Obama, Michelle ėshtė bėrė gjithnjė e mė shumė pjesė e kulturės sė popullarizuar.
Zonja e Parė e SHBA-ve, zgjedhjet e modės sė tė cilės tėrheqin vėmendje tė madhe, ka kuptuar se si duhet tė qėndrojė nėn reflektorė, prandaj e shfrytėzon rastin qė jo vetėm tė bėjė punė tė mira dhe ta mbėshtesė burrin e saj, por njėkohėsisht tė promovojė edhe njė numėr tė madh dizajnerėsh, si edhe stilin e saj tė veēantė.

Deri mė tani ajo ėshtė paraqitur me veshje tė dizajnerėve, si Isabel Toledo, Alexander McQueen, Jason Wu, Rachel Roy, Thakoon Panichgul etj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi