Nna e Britney sfidon moshn, 56 vjecarja me bikini n pishin

Shko posht

Super Nna e Britney sfidon moshn, 56 vjecarja me bikini n pishin

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 7:23 am
Ajo mund t ket dy fmij dhe tre nipr e mbesa por dika sht e sigurt. Nna e Britney Spears duket shum m e re se mosha e saj 56 vjeare. Lynne Spears sht shfaqur sfundmi n nj pishin teksa loz me fmijt dhe prpiqet t kujdeset pr ta. Msohet se fotoja sht realizuar n nj hotel t Dallasit n pishin dhe nna e Britneyt sht e veshur me rroba plazhi t zeza.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi