Gjashtėvjeēarja Eden Wood u shpall 300 herė Miss (Video)

Shko poshtė

Super Gjashtėvjeēarja Eden Wood u shpall 300 herė Miss (Video)

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 11:01 amEden Wood, vajza gjashtėvjeēare nga Kalifornia, ka fituar 300 herė nė garat e bukurisė nė mbarė SHBA-tė, ndėrsa mė nė fund ka vendosur tė “pensionohet”.
Wood mori pjesė nė garėn pėr vajzėn mė tė bukur tė TV shout “Fėmijėt dhe tiarat”. Kėto gara kanė nxitur shumė reagime vitet e fundit, ndėrsa ata qė thonė se fėmijėt nuk duhet tė ekspozohen nėpėr gara tė tilla vlerėsojnė se nuk ėshtė e hijshme tė vlerėsosh bukurinė fizike tė njė vajze nė moshė tė re, si dhe t’i vendosėsh grim, thonj tė rremė, paruke bile edhe botox.

Por Eden tash ėshtė gati tė ecė edhe mė tutje. Sipas nėnės sė saj Micki Wood, Eden mė nuk do tė paraqitet nėpėr garat e bukurisė ose tė paktėn mė ajo nuk do tė marr pjesė nė garėn “Fėmijėt dhe tiarat”.

Por as nuk do tė “humb kohė” nė ngasjen e biēikletės ose lojėn me kukulla si tė gjithė bashkėmoshatarėt e saj. Nėna e Edenit mendon se kėto gara vetėm sa i kanė ndihmuar vajzės gjashtėvjeēare pėr njė karrierė mė tė suksesshme.

“Mendoj se ajo po ecėn hapave tė disa njerėzve tė mėdhenj, tė cilėt po ashtu filluan karrierėn nga garat e bukurisė, siē ėshtė Oprah Winfrey”, tha Micki. Megjithatė duhet thėnė se Oprah ishte 18 vjeēare kur u shpall “Miss Black Tennessee”.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi