Bleona: Jam mė e bukura nė Hollivud

Shko poshtė

Super Bleona: Jam mė e bukura nė Hollivud

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 11:03 am
Kėngėtarja Bleona Qerreti, e cila kėto ditė ishte nė qendėr tė vėmendjes pasi refuzoi tė pėrshėndeste nė gjuhėn shqipe gjatė njė intervistė nė Amerikė, deklaroi se ėshtė e sigurt qė do depėrtoj nė tregun amerikan, pasi llogaritė vetėn si njėra prej femrave mė tė bukura nė Hollivud.

Ajo nė njė intervistė ėshtė rrėfyer gjatė pėr tė gjitha. Tha se jeton nė njė Pallat mė Rrihannėn dhe se mbahet vet financiarisht dhe jo nga burri, biznesmeni Gani Bardha, tė cilin sipas Bleonės mediet e kanė bėrė si Skėnderbeun, transmeton gazeta Shqiptare.

“Rihana jeton nė katin e 15-tė ndėrtesės ku jetoj dhe unė. Janet jackson ėshtė pėrballė ndėrtesės sime, David Foster ėshtė 2 ndėrtesa mė poshtė, por kjo nuk do tė thotė gjė, sepse ne nuk takohemi kurrė", ka thėnė Bleona nė kėtė intervistė.

Duke komentuar deklaratėn e saj qė ka dhėnė se ėshtė mė e bukura nė Hollivud, ajo ka shtuar se Yjet e Hollivudit nuk janė tė shėmtuara, por as tė bukura sa Bleona.

"Nuk kam thėnė se janė tė shėmtuara, por grimi qė bėjnė i rregullon shumė. Unė personalisht qė i shoh pa grim vėrej se janė mė pak tė bukura se unė. Unė jam mė e bukura", ka theksuar me modesti Bleona.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi