Rregullat e sjelljes q i krkon vjehrra

Shko posht

Super Rregullat e sjelljes q i krkon vjehrra

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 2:39 pmEdhe pse n t gjitha raportet ekzistojn rregulla, mosplqimi mes vjehrrs dhe nuses sht dika e njohur pr t gjitha femrat n bot.
Mirpo, ndodh q mosplqimi t kaloj n nj nivel t ri dhe akoma m t rrezikshm. Prandaj lexojeni nj e-mail t pazakont t cilin e ka pranuar britanikja Heidi ithers nga vjehrra e saj, pasi kan darkuar s bashku:

- Kur t shkosh n shtpin e dikujt nuk flet far dshiron, ndrsa ajo q smund t hash sht vetm nse je alergjike n at ushqim

- Nuk fillon t hash para t tjerve

- Nuk ndihmon n rregullimin e tavolins nse kt nuk e krkon nikoqirja e shtpis

- Nuk fle sa dshiron, por zgjohesh prpara ose ather kur zgjohen t gjith t tjert, sepse kjo tregon respekt ndaj nikoqirit

- Asnjher nuk guxon ta lndosh familjen tek e cila martohesh. Nse mendon se di t bsh shaka, ke kujdes sepse shakat e tua mund t prfundojn si ofendime

- Meqense prindrit e tu nuk ndihmojn n organizmin e dasms, ather duhet t shpenzosh sa m pak

- Nuk duhet ta teprosh me blerjen e gjrave, sepse nuk je n gjendje tia lejosh vetes kt luks

- Dikush mund t t akuzoj q t ka rn spata n mjalt dhe mund t jesh shum e lumtur q ke kapur nj djal t prsosur si djali im, pr t cilin vrtet m vjen keq q t ka zgjedhur ty!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi