Dafina e kall nvendlindje

Shko posht

Super Dafina e kall nvendlindje

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 5:59 pm
- Dafina Zeqiri sht krenare q sht llapjane. Ajo ka mbajtur nj koncert t madh mbrm n qytetin e saj, n Podujev.

Dafina ka pohuar se sht knaqur shum dhe se e do shum Podujevn. Sipas fotove t postuara, duket se atmosfera ka qen mjaft e zjarrt dhe fansat e kan falnderuar pr shown q ka br.

Dafina sapo ka publikuar videoklipin e kngs m t re, Dangerously in Love, q nuk sht pritur edhe aq mir, shkruan indeksonline._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi