Foto joshse t Dafina Zeqirit

Shko posht

Super Foto joshse t Dafina Zeqirit

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 15, 2011 6:11 pmPas performancs s saj hot n videoklipin m t ri Dangerously In Love, Dafina Zeqiri ka shfrytzuar nj fotosesion pr t shprehur bukurin e saj prej nj femre shqiptare.
Imazhet flasin vet pr Dafinn dhe linjat e saj t prkryera trupore, pr bukurin e brisht natyrale q shfaq pop superyllin kosovar. Telegrafi ju sjell imazhe ekskluzive nga fotosesioni m i fundit i Dafina Zeqirit me fotografin Artan Korenica.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi