Eneda Tarifa pr Sky Magazine

Shko posht

Super Eneda Tarifa pr Sky Magazine

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 6:01 amEneda Tarifa gjendet n koperinn e re t Sky Magazine dhe ne nuk e kuptojm prse kan przgjedhur kt foton me fruta pr n kopertin se duket sikur vjen nga Mallakastra.
Jo se kemi gj me Mallakastrn,por ai emr na erdhi ndrmend edhe e tham.
Pyetm prse kt foto,pasi n brendsi gjendet nj set fotografik SUPER i kngtares, e cila duket elegante dhe shum n form e krejtsisht ndryshe nga kopertina.OH!
E gjetm! Meq kjo del tek portokallia, i kan thn me mbajt portokall n dor.aaaaaa qyyyy shum e thell lol.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi