Jennifer Lopez ndahet nga burri i tretė

Shko poshtė

Super Jennifer Lopez ndahet nga burri i tretė

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 9:25 am
Kėngėtarja dhe aktorja amerikane Jennifer Lopez i ka dhėnė fund martesės sė saj me bashkėshortin Mark Anthony.

“Kemi vendosur ta pėrfundojmė martesėn tonė. Ky ishte njė vendim shumė i vėshtirė. Kemi arritur konkluzione miqėsore pėr tė gjitha ēėshtjet. Ėshtė njė periudhė e vėshtirė pėr tė gjithė, dhe ne vlerėsojmė respektimin e privatėsisė nė kėtė kohė”, ka thėnė Lopez nė njė komunikatė nė faqen e saj zyrtare.

Kjo i jep fund martesės sė tyre 7 vjeēare. Lopez, 41 vjeē dhe Anthony, 42, janė martuar nė vitin 2004 dhe kanė binjakėt 3 vjeē, Max dhe Emme.

Kjo ishte martesa e tretė pėr Lopez dhe e dyta pėr Anthony.

Jennifer ishte e martuar sė pari pėr mė pak se njė vit me Ojani Noao, kurse mė pastaj edhe me valltarin Cris Judd (2001-2003).

Shikoni se ēfarė duhet tė ndajnė nga pasuria e madhe kėta dy tė divorcuar._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Jennifer Lopez ndahet nga burri i tretė

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 16, 2011 10:56 am

Edhe sa vi n'rend une o Jenifer. :P

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi