Tableti MagicTile Marathon kushton 675 $

Shko posht

Super Tableti MagicTile Marathon kushton 675 $

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 16, 2011 2:55 pm


Duke par krkesat e mdha pr tablet, kompania EAFT ka nxjerr n shitje n tregun Indian modelin e tij m t ri t quajtur MagicTile Marathon.
Kjo pajisje ka nj sistem operimi Google Android 2.2 Froyo, nj ekran 10-inch me prekje me rezolucion 1024 x 600, procesor 1 GHz Tegra 2, 512 MB/RAM, memorje t integruar 16 GB, modem 3G, nj kamer n pjesn ballore dhe nj n pjesn e pasme t tij.

Tableti MagicTile Marathon sapo ka dal n treg dhe kushton 675 $.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi