Gold AG nuk e pengon t martohet me krishtere

Shko posht

Super Gold AG nuk e pengon t martohet me krishtere

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 4:54 pmReperi kosovar Gold AG, i cili kt muaj ka publikuar albumin e tij t pest The GoldFather gjat nj interviste pr Kosova Sot ka pohuar se nuk do ti pengonte t martohej me nj femr t fes krishtere.
Gold AG i pyetur se a do ti pengonte sikur t kalonte jetn me nj femr t besimit tjetr , ka pohuar se do ti pengonte vetm nse do ishte serbe apo rome.

Prve ksaj ai ka thn se dueti i tij me reperin Unikatil sht gati dhe sht i gatshm t bashkpunoj me kdo q do.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi