Gresa Duet me Gencin

Shko posht

Super Gresa Duet me Gencin

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 4:56 pmEdhe nj tjetr duet pritet q s shpejti t vij n tregun muzikor. ksaj radhe n bashkpunim do t vije Gresa Behluli dhe Genc Prelvukaj dhe do t sjellin nj kng duet.
Sipas Gress knga sht n prfundim dhe shum shpejt do t lansohet n treg, shkruan Zri.

Pr her t par po paraqitemi bashk me Gencin me nj duet mjaft t mir. Knga sht ritmike, tekstin e ka prgatitur Genci ndrsa orkestrimin dhe kompozimin Darko n Maqedoni. Besoj se ky do t jet nj hit veror q do t plqejn t gjith, ka pohuar Gresa.
Gresa ka thn se edhe klipi i ksaj knge do t realizohet s shpejti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi