Rozana me klip t ri veror

Shko posht

Super Rozana me klip t ri veror

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 6:09 pm
Kngtarja Rozana Radi sapo ka prfunduar xhirimet pr klipin e ri Rri dhe pak. Klipi pritet t publikohet kto dit nga stacionet muzikore shqiptare. Xhirimet e klipit jan realizuar n Ohr, nga regjisori i njohur maqedonas Alexander.

N nj prononcim pr Bluetooth, ku jan publikuar edhe foto nga videoklipi, Rozana Radi ka treguar se veshjet i kan kushtuar t paktn 3 mij euro, ku prfshihen bokserat, kostumi i banjs, bluza n ngjyr pjepr e Dolce&Gabbana, nj fustan i verdh Armani Clasic, nj xhup i shkurtr lkure Alexander Mcqueen, nj rrip i madh n form rrethore Louis Vuitton, kpuc Givenchy, sandale Armani, etj.

N klip nuk do t mungojn skenat e nxehta t dashuris.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi