Elvana Gjata, fansat i prishin pune !

Shko posht

Super Elvana Gjata, fansat i prishin pune !

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 6:26 pmPas prfundimit t klipit t par n ishullin e mrekullueshm grek Santorini, Elvana bashk me producentt e klipit menduan q disa pjes nga klipi i dyt ti realizonin n rrugt e zons t ish bllokut n Tiran. Mirpo, me t nisur xhirimet, nj turm e madhe fansash jan mbledhur rreth kngtares, duke penguar vazhdimin e tyre. Megjithse, Elvana dhe producentt e klipit jan prpjekur t rinisin punn ka qen e pamundur, sepse fansat e saj sa vinin e shtoheshin aq sa krijuan nj turm q, n kt rast mund t quhen nj turm keqbrsish. Si prfundim, stafi realizues i klipit hoqi dor nga klipi, t paktn pr at dit, pr ti shtyr n nj dit m t prshtatshme e sidomos n nj zon m t prshtatshme

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi