Si sht t jesh i dashuri Rihann-s

Shko posht

Super Si sht t jesh i dashuri Rihann-s

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 6:28 pmKngtarja e famshme Rihanna, koht e fundit ka treguar n nj intervist se si preferon q t zhvilloj komunikimin me meshkujt. Sipas 23-vjecares, e cila njihet si nj nga kngtaret m seksi femr, cdo mashkull sht gjahtar nga natyra, dhe sht I interesuar q t ndjek viktimn e tij. Pr kt arsye strategjia m e mir e joshjes pr fmrat sht t marrin pjes n loj e ti prgjigjen rolit t ashtuquajtur pre
Por ylli pranon se ndonjhere I plqen t luaj rolin e kundrt. Ajo thot se sht e hapur pr dashurin por admiruesi I saj duhet q t fitoj vmndjen dhe plqimin e saj. Kngtarja beson se menjher kur nj mashkull fiton at q do, ka dshira t reja. Si prfundim, nse nj femr ia plotson t gjitha nj mashkulli shum shpejt ai do t mrzitet me t.
Prsa I prket jets s saj personale, Rihanna vendosi t mos I prgjigjej pyetjes nse momentalisht po del me dik apo jo. Megjithate ajo ,mendon se partneri ideal do t ishte nga e njjta fush pasi, partnert n kto raste e kuptojn m mir njri tjetrin dhe arrijn t gjjn gjuhn e prbashkt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi