Dhjet fakte t sigurta q ju tradhton

Shko posht

Super Dhjet fakte t sigurta q ju tradhton

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 17, 2011 11:13 am
T gjitha lidhjet dhe martesat kan ngritjet dhe rniet e tyre, episode pasioni, madje edhe skena filmike, ku nuk mungon drama, lott apo thyerja e gjsendeve. Por, nse ekziston dashuria dhe besimi, do marrdhnie ka prfundim t lumtur.
Megjithat, pr ta br t dukshme nse ai ju tradhton, m posht ju sjellim dhjet shenja t cilat e tregojn kt. Nse i kuptoni disa shenja t tilla, flisni me partnerin pr ta kuptuar se far po ndodh me lidhjen tuaj.

- Ju kushton m pak vmendje
- Humb interesin pr obligimet shtpiake
- Aroma e tij
- Ndryshimi i dukjes
- Zgjatet koha e puns
- Biseda private telefonike
- Qndrim n internet n ort e vona t nats
- Ndryshim i madh n jetn seksuale
- Shpenzime t mdha
- E harron unazn e martess

Nse vreni situata t tilla te partneri juaj, para se t merrni vendime, gjithsesi bisedoni me t n mnyr q ti jepni rast q ta largoj dyshimin. Secili nga ne ka raporte specifike me t dashurit e tyre, prandaj seciln situat vlersojeni n raport me rrethin tuaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi