Genta: Ua hodha t ftuarve n fest

Shko posht

Super Genta: Ua hodha t ftuarve n fest

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 17, 2011 11:17 am
Genta Ismaili ka promovuar albumin e saj m t ri, t pestin me radh, t titulluar Guximi. Albumi prmban 16 kng, shtat nga t cilat jan n gjuhn angleze, t cilat kngtarja i ka prgatitur n Shtetet e Bashkuara t Ameriks. Genta ndihet e knaqur me realizimin e albumit t ri, t cilin e ka cilsuar si t parin mjaft profesional dhe t veant, transmeton Standard.

Pr her t par kam realizuar nj album mjaft profesional dhe t veant. Prve kngve n shqip, kam realizuar edhe 7 kng n gjuhn angleze, t cilat i kam prgatitur me krijues profesionist t kngs n Amerik, ka thn Genta.

Videoklipi i saj i fundit ishte Guximi, n bashkpunim me Dj Da Lool, por pak e din q ky klip sht xhiruar live, pas kurrfar provash e prgatitjesh. Kam organizuar nj fest, ku i kam filmuar t pranishmit pa dijenin e tyre. Ka pasur shum skena interesante me pjesmarrsit q ishin n party, ka thn Genta, duke uruar q ky klip, i realizuar live t vazhdoj t ket sukses edhe m tej.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi