Afėrdita Dreshajn e nxjerrin me dhunė nga hoteli

Shko poshtė

Super Afėrdita Dreshajn e nxjerrin me dhunė nga hoteli

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 18, 2011 5:16 amKa qenė njė pritje jo e mirė ajo qė i kanė bėrė administratorėt e njė hoteli nė Tiranė, kėngėtares nga Mali i Zi, Afėrdita Dreshaj. 25-vjeēarja mbėrriti nė Tiranė pėr njė qėndrim tė shkurtėr disaditor, ndėrsa i dashuri i saj Shpat Kasapi, kishte shkuar disa ditė mė vonė pėr t’iu bashkuar tė dashurės sė tij.
Mirėpo gjatė mungesės sė tij, Afėrdita u ndesh me njė tė papritur tė pakėndshme, veēanėrisht pėr njė femėr e cila ndodhet vetėm dhe i duhet tė pėrballet me administratorėt nursėzė tė njė hoteli tė konsideruar luksoz nė Tiranė.

Gjatė kohės qė Afėrdita ishte jashtė hotelit pėr tė realizuar njė shėrbim fotografik, administratorėt e hotelit ia nxorėn jashtė valixhet me pretendimin qė kėngėtarja kishte rezervuar vetėm pėr dy-tre ditė dhe jo mė shumė. Me gjithė kėmbėnguljet e kėngėtares pėr ta pritur derisa tė pėrfundonte punėt e saj, valixhet e saj u pėrfunduan jashtė dhomės sė hotelit.

Hoteli ndodhet nė njė zonė tė mirė tė Tiranės, pranė Stadiumit “Dinamo” dhe ėshtė i kushtueshėm, ku vetėm pėr njė natė duhet tė paguash 140 euro. Por mesa duket nė kėtė shumė parash nuk parashikohet mirėsjellja apo mikpritja nga personeli i hotelit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi