Fansat e Elvanės pengojnė xhirimin e klipit

Shko poshtė

Super Fansat e Elvanės pengojnė xhirimin e klipit

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 18, 2011 5:18 am
- Ėshtė ndėr kėngėtaret mė “hot” tė momentit. Kėtė e tregoi edhe klasifikimi i kryer nga suplementi “Bluetooth” qė u botua javėn e shkuar. E tregojnė mė sė mirė edhe fansat e shumtė tė cilėt e adhurojnė deri nė atė pikė sa… ndonjėherė tė prishin punė. Kėshtu ka ndodhur gjatė xhirimeve tė klipit tė dytė tė kėsaj vere tė kėngėtares Elvana Gjata. Pas pėrfundimit tė klipit tė parė, nė ishullin e mrekullueshėm grek Santorini, Elvana bashkė me producentėt e klipit menduan qė disa pjesė tė kripit t’i realizonin nė rrugėt e zonės sė ish bllokut nė Tiranė. Mirėpo, me tė nisur xhirimet, njė turmė e madhe fansash janė mbledhur rreth kėngėtares, duke penguar vazhdimin e xhirimit. Megjithėse Elvana dhe producentėt e klipit janė pėrpjekur tė rinisin punėn, ka qenė e pamundur, sepse fansat e saj sa vinin e shtoheshin, derisa krijuan njė turmė qė, nė kėtė rast mund tė quhen njė turmė “keqbėrėsish”. Si pėrfundim, stafi realizues i klipit hoqi dorė nga klipi, tė paktėn pėr atė ditė, pėr t’i shtyrė nė njė ditė mė tė pėrshtatshme e sidomos nė njė zonė mė tė pėrshtatshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi