David Beckham publikon fotot e para te vajzs Harper

Shko posht

Super David Beckham publikon fotot e para te vajzs Harper

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 18, 2011 5:23 amPak dit m par Viktoria Beckham pas lindjes s vajzs Harper ka publikuar fotot e para t foshnjes q ka sjell n jet.
N faqen e saj n Tvvitter, Vik ka publikuar foto t vajzs dhe bashkshortit t saj David , nn titullin Vajza e vogl e babit. David Beckham i cili nepermjet faqes se tij ne Facebook ka publikuar nje foto te Viktorias me vajzen.
Tabloidi britanik, Daily Mail ka publikuar edhe foto t kpucve t fundit t David Backham t cilat ai i prdori gjat ndeshjes s LA Galaxy me Real Madrid, ku jane shkruar emrat e katr fmijve, prfshir dhe Harper Seven,

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi