Shkretėtira e kripės

Shko poshtė

Super Shkretėtira e kripės

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 18, 2011 5:44 am
“Salinas Grandes” ėshtė njė nga shkretėtirat mė tė mėdha tė njelmėta nė Argjentinė, qė shtrihet nė mbi 12 000 hektarė toke tė mbuluar me kripė.

Kjo rrafshinė shumė e bukur gjendet nė 3 450 metra lartėsi mbidetare dhe mahnit turistėt, tė cilat vazhdimisht shkojnė aty pėr tė shijuar kėtė fenomen natyror, shkruan agjencia franceze e lajmeve AFP.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi