Elvana puthet e perkedhelet me Florin....

Shko posht

Super Elvana puthet e perkedhelet me Florin....

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 18, 2011 5:49 amGjat javs s shkuar n nj nga t prditshmet shqiptare sht publikuar lajmi pr prishjen e lidhjes disa vjeare t kngtares Elvana Gjata me t dashurin e saj, Rogertin. Edhe m par kishin qarkulluar n media thashetheme pr ndarjen e tyre, por Elvana deklaroi n nj revist se asgj nuk ishte e vrtet dhe se vazhdonte normalisht lidhjen me Rogertin. Pa kaluar shum koh nga kjo deklarat e kngtares, n rrethet e artistve e t gazetarve gjithashtu filluan t dalin fjal se simpatikja Gjata sht n nj lidhje me producentin e saj Flori Mumajesi. T dy kolegt jan shum t kujdesshm n sjelljet e tyre n publik, megjithat burime t gazets Trafik VIP tregojn se gjat xhirimeve t klipit t fundit t Florit, ata t dy kan ndenjur shum pran, jan prkdhelur e puthur, gj q i ka rn menjher n sy stafit realizues.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi