Neda e Ogreni e paskan pasur seriozisht

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Neda e Ogreni e paskan pasur seriozisht

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 18, 2011 11:01 am- Neda dhe Ogreni janė ēifti i vetėm, tė paktėn deri tani, qė i ka rezistuar lidhjes edhe jashtė shtėpisė. Pavarėsisht parashikimeve, asgjė nuk shkoi ashtu siē duhej dhe tanimė dy nga tre ēiftet e krijuara nuk janė mė bashkė.Tė parėt qė i dhanė fund marrėdhėnies sė krijuar nė “Big Brother”, ishin Mirjeta dhe Marieli, tė cilėt pas ndėrhyrjeve nga nėna e kėtij tė fundit i thanė ‘lamtumirė’ njėri-tjetrit pa bėrė shumė zhurmė. Por, ky pohim nuk vlen pėr Ermelėn dhe Ervinin, tė cilėt siē bėnė edhe brenda, nisėn njė telenovelė mediatike qė njė Zot e di se si do ta ketė fundin. Pas deklaratės sė Ermelės, nė njė emision tė pėrditshėm televiziv, ku shpjegonte se ishte ndarė nga Ervini, erdhi ēudia mė e madhe prej atyre tė dyve. U shfaqėn bashkė, si dy zogj tė dashuruar nė ditėlindjen e Jonelės, ku, duke pėrjashtuar fragmente tė shkurtra gjatė mbrėmjes, nuk u ndanė pėr asnjė moment nga njėri-tjetri. Pas asaj feste, nė media u publikuan tė tjera foto prej tyre, nė plazh, nė pub, nė shtėpi, nė krevat, kudo me pak fjalė. Por, ja qė ndonjėherė gjėrat nuk shkojnė ashtu siē duam dhe ēifti ka vendosur tė ndahet pėrfundimisht. Se ēfarė ka shėrbyer si shkak pėr kėtė ndarje askush nuk e di…Nė anėn tjetėr, si shkruan Vipat.info, Neda dhe Ogreni, pavarėsisht gjithė polemikave qė patėn me banorėt dhe publikun, vazhdojnė tė jenė bashkė, duke i lėnė kėshtu me gishta nė gojė tė gjithė ata qė kanė besuar nė dashurinė e tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi